Hitet erősítő képek

2016. március 04., címkék: reformátusok lapja, fotókiállítás, füle tamás

Beköltözött az egész világ a Dunamelléki Református Egyházkerület székházába Füle Tamás, a Parókia Sajtószolgálat szerkesztőségvezetője Ahol összeér ég és föld című fotókiállításával, amely március 3-án nyílt meg a Biblia Múzeumban.

2000 óta egységes, magyar, református

2010. december 21., címkék: Háttér, reformátusok lapja, füle tamás, parókia portál, egyházi sajtó

Naponta hat-nyolcezren keresik fel az egyik legjelentősebb református portált, a tízéves Parókiát. Interjú az egyik alapítóval, Füle Tamással a múltról, a jelenről és a tervekről is.